Nesten - Litters - Wurfen

laatst bijgewerkt op

15 Oktober, 2018 

 

Marakoopa's Gularax Bilbo Banks from Hobbitshome

Born 15-07-2017

4 tricolor female;1 blue-merle female , 2 blue-merle male.

 

 

  • Habika (Alison)
  • Hadar (KING)
  • Halona (Cami)
  • Hasina (Jente)
  • Halima (Ravi)
  • Helaku (Taako)
  • Hafwen (Flo)

Marakoopa's Habika (Sweetheart)

Female 03.15 hr , 230 gr.

Woont bij P Mulder.

 

 

5 1/2 weeks

7 weeks

15 weeks

Marakoopa's Hadar (Glorious)

Male 03.35 hr , 290 gr.

Woont bij T van der Laar.

 

 

5 1/2 weeks

7 weeks

Marakoopa's Halona (Fortunate)

Female 03.40 hr , 230 gr.

Gaat wonen bij Rik en Rita Stautemas (B).

 

 

5 1/2 week

7 week

Marakoopa's Hasina (Good)

Female 04.30 hr , 230 gr.

Woont bij de familie de Rooy / Karlsson.

 

 

5 1/2 week

 

7 week

Tri-colour teef : Marakoopa's Halima (Gentle)

Female 04.55 hr, 230 gr.

Woont bij N Schrijver.

 

5 1/2 week

 

 

7 week

Marakoopa's Helaku (Sunny day)

Male 05.30 hr , 290 gr.

Woont bj de familie Voorthuijzen.

Marakoopa's Helaku (Sunny day)

Male 05.30 hr , 290 gr.

5 1/2 week

 

7 week

 

Marakoopa's Hafwen (As beautiful as summer)

Female 05.50 hr , 210 gr.

Woont bij de familie Jipping.

 

 

5 1/2 week

7 week

 

 

G Nest - G Litter G- Wurf

 

 

 

 

 

  • Gelar ( Milo)
  • Gulara ( Kinta)
  • Gunyah (Dante)

 

 

Gelar

 

1 dag

1 week

2 week

3 week

top

 

 

~ Kinta ~

1 dag

1 week

 

 

2 week

3 weken

 

 

top

 

Overleden op 6 April 2015 aan de gevolgen van een levershunt

~ Dante ~

13 weken.

 

 

 

1 dag

1 week

2 weken

3 weken

 

top

 

 

F-Nest

 

Marakoopa's Burilda x Jack Mack's VIP Carlin

14-04-2012

All pups are MDR +/-
All Pups : eyes are clear

4 Days.

  • Farrel (Flynt)
  • Fearghus (Neelix)
  • Fingula (Lexi)
  • Ferehar (Gizmo)
  • Fiacra (Dutch)
  • Finian (Felan)
  • Fynbar ( Koos)

~ Flynt ~

Woont bij Aukje Meijer en Engbert de Kroon

 

 

 

 

~ Neelix ~

Woont bij de familie Winters - Berlage

~ Lexi ~

Woont bij Liza Langedijk

 

 

 

 

 

~ Gizmo ~

Woont bij de familie Bothe in Duitsland

 

 

 


~ Dutch ~

Woont bij Petra Sliep en Gerard de Jong

 

 

~ Felan ~

Woont bij Laura Längsfeld en Finn in Osburg

Finn is zijn vader
Finn ist sein Vater
Finn is his father

  • Pictures
  • showresults

w e

 

r t

y r

f

t

Duits Jeudkampioen ( CfBrH)

 

Credits: Foto's by Laura

 

         
28-04-2013 Wiesental Jugendklasse 1-V Suzanne Langhorst - de Haan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~ Koos ~

Woont bij de familie van der Kraaij.

 

 

 

 

 

top


Yindi x Nuck

7 weeks


  • Laddie
  • Skippie
  • Pippin
  • Gypsy

Laddie

Lives with Jean Drummond-Young and her husband Martin Bühler

in Switserland

CEA / PRA vrij







 

 

okt 12 - 2012 (one year)

 

top

Skipie

Lives with the fam. Nieus in Belgium

CEA / PRA vrij







 

Naar boven


Pippin

Woont bij de Fam Verijzer.

CEA / PRA vrij

 




Gypsy

Lives with the fam. Dawson in France

CEA / PRA vrij






Okt 2012

top

 

 

top

 




Bega x Fellow

 

X

 

Doongara (Lightning) 17-12-2015

Sjef

C - nest - litter - Wurf



King x Yindi

Stamboom - pedigree - Ahnentafel

X

 

  • Fido
  • Shasta
  • Nici
  • Cody
  • Coba
  • Woody
  • Tiffy

Fidélio

Wohnt, lives , woont bij de fam. Heinrich Duitsland.
www.motfidana.de

CEA / PRA vrij/clear

Zijn homepage www.baerscheid.de

top

Shasta

Woont bij de fam. Kalis.

CEA / PRA vrij


Puppycursus

 

top

Nici

Woont bij de fam. Schulz , Zwitserland.

CEA / PRA vrij

top

Cody

Woont bij de fam. Visser.

CEA / PRA vrij


Puppycursus

 

Datum
Plaats

Klas

Resultaat

Keurmeester

14-02-2010 Clubmatch KC GNON Emmen Puppyklasse 1 VB Dhr Gerrits (NL)

top

Coba

Woont bij de fam. Bierenbroodspot - Brandon.

CEA / PRA vrij


Puppycursus
B1
B2
B3

top

Woody

Woont bij de fam. van de Poll.

CEA / PRA vrij

top

Tiffy

Woont bij de fam. Miessen in België.

CEA / PRA vrij

Gehoorzaamheid A

Internationaal Kampioen
Belgisch Kampioen
Nederlands Kampioen
Deutscher Champion VDH

Jugendchampion VDH
Jugendchampion CfBrH

Bundessiegerin 2011
Bundesjugendsiegerin 2010
Europa-Jugendsiegerin 2010
Rheinland-Pfalz Jugensiegerin 2010

Beste Korthaar Collie teef op Duitse shows in 2010

Showuitslagen

 

Datum
Plaats

Klas

Resultaat

Keurmeester

07-01-2012 39e Schaal der Kempen te Hoogstraten België Openklasse

1U - CAC-CACIB-BOB

|Hr J Schepers (NL)
13-11-2011 DCC Show Badbergen Openklasse

1U - CAC-BOB

|Hr U Nölke(D)
05-11-2011 Dogshow Bleiswijk Openklasse

1U CAC- CACIB BOS

Hr JJ v. d. Berg (NL)
16-10-2011 Dortmund Bundessiegerausstellung Openklasse

1U CAC- CACIB - VDH-Bundessiegerin 2011

Hr C-P Fricke (D)
25-09-2011 Maastricht Openklasse

3 U

Mr H Jones (GB)
04-09-2011 Bergheim Openklasse

2 U

Mrs Miranda Blake (GB)
18-07-2011 Le Touquet Belgie Openklasse

1 U CAC -CACIB BOB

 
03-07-2011 Echt Openklasse

1 U res CAC - res CACIB

Dhr E Wieldraaier(NL)
27-05-2011 Oss Tussenklasse

1 U res CAC - res CACIB

Dhr M v d Weijer (NL)
15-05-2011 Goes Tussenklasse

1 ZG

Mr G Pedersen (No)
08-05-2011 FCI Centenary Winner Dog Show Dortmund Zwischenklasse

1 U CAC -res CACIB

Mw U Langer (D)
25-04-2011 Paasshow Leeuwarden Tussenklasse

1 U -CAC - CACIB - BOB

Mr S Wiggelswourth (GB)
27-03-2011 Luxembourg Int Dogshow Zwischenklasse

3 ZG

Mrs Lidja Oklescen (Sl)
13-03-2011 24e Ortenau-Schau Offenburg Zwischenklasse

1U -CAC- CACIB - BOB

Hr U Nölke (D)
13-02-2011 Rheinberg Int Rassenhundeaust. 2011 Zwischenklasse

1U -CAC- res CACIB

Mw L. Mouchart-Kleingeld (Nl)
30-01-2011 Mouscron UCM Tussenklasse

1U -CAC- CACIB - BOB

Mrs E Haapaniemi (F)
18-12-2010 Brussels Dog Show Tussenklasse

1U

Mr D Smith (GB)
21-11-2010 Kortrijk Tussenklasse

1U - CAC- CACIB - BOB

Mrs Carole Smedley (GB)
07-11-2010 DCC Show Badbergen Zwischenklasse

1U - CAC-BOB

|Hr U Nölke(D)
16-10-2010 Nationale Ausstellung Dortmund 2010 Jugendklasse

1U - CAC/J ,

|Hr C-P Fricke(D)
15-10-2010 Bundessiegerausstellung 2010 Jugendklasse

1U - CAC/J , Bundesjugendsiegerin

|Hr R Blessing (D)
25-09-2010 Maastricht Jeugdklasse

2 ZG

Mvr R Dijkhorst-Noij (NL)
12-09-2010 Schwarzenholz Schau Jugendklasse

1U - CAC/J - BOB

|Mr András Korózs (H)
04-09-2010 81 th Int Dogshow Luxembourg Jeun

2U

Mdm J Smojver-Selimovic (Cr)
22-08-2010 Bergheim Jugendklasse

2U - CAC/J res

Hr H Steimetz (D)
21-08-2010 CACIB Mechelen Jeugdklasse

1U - Beste jeugdhond

Mw I Hectors (B)
08-08-2010 CACIB Ludwigshafen Jugendklasse

1U - CAC/J -BOB

Mw U Langer (D)
18-07-2010 Lokeren Jeugdklasse

2U

Mrs Lawless (Ir)
03-07-2010 Genk Jeugdklasse

1U , Beste Jeugdhond

Mw van Brempt (B)
06-06-2010 Int Nat Show Hulten Jeugdklasse

3 ZG

Hr J Wauben (Nl)
09-05-2010 Nationale Ausstellung Dortmund Jugendklasse

2U / CAC-J res

Hr B Spoljaric (Cr)
08-05-2010 VDH Europasieger Ausstellung Dortmund Jugendklasse

1U / Europa Jugendsiegerin , CAC/J

Hr U Nölke (D)
25-04-2010 Kampioenoensclubmatch te Wijchen Jeugdklasse

4U`

Dhr J Ebels (NL)
28-03-2010 80 th Int Dogshow Luxembourg Jeun

2U

Mdm M-J Melchior (L)
05-02-2010 Eindhoven Puppyklasse VB Mr HW Hagen (N)
31-01-2010 Mouscron UCM Puppyklasse VB  
13-12-2009 Brussel Baby klasse VB Dhr R van Bunder (B)
01-11-2009 Jonge honden en veteranendag Collieclub Baby klasse

1e

Dhr M Wibier (D)

top

 

B - nest - litter - Wurf





Selekteer het hoofd om verder te gaan

  • Burilda - Bega
  • Bykool - Boutros
  • Bardo
  • Baringa - Kyra

Bega

Woont bij Jane en Luc in Frankrijk

HD-A - CEA / PRA vrij

 


Nederlands Kampioen
Deutscher Champion CfBrH
Deutscher Champion VDH
Nederlands Jeugdkampioen

Deutscher Jugend-Champion CfBrH
Deutscher Jugend-Champion VDH

VDH-Europasiegerin 2009
Puppy cursus
A-Cursus
B- Cursus
GG-B Club
Agility 1

Stamboom
Showresultaten
Meer foto's

top

Boutros

Woont bij Martje van den Bosch en Fridtjof Bremer

CEA / PRA vrij



 

Ami en boutros sept 2012

 

EG

Agility beginners
Agility gevorderden

top

 

Bardo

Woont bij Willie en Chiel de Haan

CEA / PRA vrij



A-Gehoorzaamheid

B-Gehoorzaamheid

top

Kyra 02-07-2016

Woonde bij Caroline en Bas de Haan

CEA / PRA vrij



top

 

 

A -Nest - Litter- Wurf

 

 

  • Adelong - Ami
  • Akama - Kama
  • Allira - Yindi
  • Allunga - Isa

Ami

Woont bij Martje van den Bosch en Fridtjof Bremer

CRD-RD/ PRA vrij

Ami en Boutros , sept 2012

 

puppy cursus
EG
Agility 1

 

top

 

Akama

Woont bij Addy en Menno Aardewijn

CEA / PRA vrij

top

Yindi



PRA Vrij - CEA DNA_Carrier ; HD - A : DM N/N (not affected, clear)


Nederlands Kampioen
Nederlands Jeugd Kampioen

Duits Jeugd Kampioen
Duits Kampioen (VDH , CfBrH)
Rheinland Siegerin 2009

Puppy cursus
Gehoorzaamheid A+B
Agility 1

Agility 2
Agility gevorderden

Stamboom
Showresultaten
Meer foto's

top

 


ISA

CEA / PRA vrij / HD-A

Woont bij John van Alfen en Jobbien Mol

 



Birte en Isa Nieuwegein oktober 2010

Agility - A (film)
EG - VEG en GGB diploma (Cynophilia)
Puppy diploma

top