Datum
Plaats

Klas

Resultaat

Keurmeester

01-10-2011 IJsselshow Zwolle Kampioensklasse

1U - BOS - CAC - CACIB

Dhr M Wibier (NL)
09-04-2011 Int Ausstellung Oldenburg 2011 Kampioensklasse

1U - BOB - CAC

Fr R Blessing (D)
11-12-2010 Kerstshow Wijchen Kampioensklasse

1U

Dhr D Spruyt (B)
16-10-2010 Nationale Ausstellung Dortmund Open Klasse

3 U

Hr C-P Fricke(D)
15-10-2010 Bundessiegerschau Open Klasse

2 U res CACIB

Hr Rolf Blessing (D)
09-10-2010 IJsselshow Open Klasse

1 ZG

Mr A Tunold-Hanssen (N)
09-05-2010 Nationale Ausstellung Dortmund Offene Klasse

2U / CAC res

Hr B Spoljaric (Cr)
08-05-2010 VDH Europasieger Ausstellung Dortmund Offene Klasse

1U CAC

Hr U Nolke (D)
25-04-2010 Kampioenoensclubmatch te Wijchen Fokkersklasse

1U

DhrJ Ebels (NL)
14-02-2010 Clubmatch KC GNON Emmen Openklasse 1 U Dhr Gerrits (NL)
24-01-2010 37 Westfalensieger Verl-Kaunitz Zwischenklasse

1U , CAC ,

Mv H Müller-Heinz (D)
03-10-2009 IJsselshow 2009 Zwolle Tussenklasse

1U , CAC , CACIB , BOB, 5e pl FCI-groep 1

Mr L.Lehmann Jørgensen(DK)
30-08-2009 7 Freiluftschau Bergheim Zwischenklasse

3 U

Dhr J Wauben (NL)
02-08-2009 1 Nat Rassehunde-Ausstellung Bremen Zwischenklasse

1 U , CAC

Dhr Claus-Peter Fricke (D)
01-08-2009 1 Int Rassehunde-Ausstellung Bremen Zwischenklasse

1 U , CAC , CACIB , BOB

Dhr Hans-Ulrich Häberli (CH)
05-07-2009 Limburgia Show Echt Jeugdklasse

1 U , JCAC , CAC, BOS (NJK)

Dhr Th Leenen (B)
30-05-2009 Pinkstershow Arnhem 2009 Jeugdklasse

1 ZG

Dhr de Gids (NL)
24-05-2009 Internationale Ausstellung Oldenburg 2009 Jugendklasse

1U,CACJ , BOB (DJC vdh & cfrbh)

Fr Heike Bilsheim (D)
22-05-2009 Nat Rassenhunde Ausstellung Oldenburg Jugendklasse

1U,CACJ

Hr K Frankenberger (D)
09-05-2009 Nat. Rashondententoonstelling "Alkmaar" Jugendklasse 1 ZG Mevr. L Mouchart (NL)
03-05-2009 VDH Europasiegerschau Dortmund Jugendklasse 1U,CACJ , VDH Europajugendsiegerin 2009 Hr K Frankenberger (D)
19-04-2009 32.Rheinlandschau Grefath Jugendklasse 4 U Fr R Blessing (D)
13-04-2009 Paasshow 2009 Leeuwarden Jeugdklasse 1 U CACJ/res.CAC Mr H Jones (GB)
01-03-2009 Martinidogshow 2009 Jeugdklasse 2 ZG Mr J.J. Blake ( GB)
15-02-2009 Nat.Ausstellung Rheinberg 2009 Jugendklasse 2 U Mw I Surinx-Hectors (B)
07-02-2009 Int tentoonstelling Eindhoven Jeugdklasse 1 U, CACJ/CAC/BOS Dhr J Wauben (NL)

01-02-2009

Clubmatch KC GNON Emmen Jeugdklasse 1 U Mv R van Veen-Keur

25-01-2009

Westfalenzuchtschau Verl-Kaunitz Jugendklasse 3 U Fr R Blessing (D)
16-11-2008 NKC te Veendam Puppy 1 Veelbelovend - 3e in erekeuring pups Mw A Beenen-Sluyters